Kérünk, hogy rendelkezz adód 1%-ával. Segítsd a civileket, hogy mi is segíthessünk!

Blog és Archív

Aki a szülőiről lemaradt…

Aki a szülőiről lemaradt…

…azoknak itt egy összefoglaló az ott elhangzottakról! 🙂 (mindkét turnusra vonatkozólag) Utazás: Különbusszal, mely velünk is marad Indulás: 4-én 8 órakor a Coop nagy parkolójából, érkezés 9-én ugyanoda. 11-én 8 órakor a Jankovich Miklós iskola elől, érkezés...
Jelentkezési lapok elérhetőek!

Jelentkezési lapok elérhetőek!

Megnyílt a lehetőség a jelentkezésre!   Köszönjük a felmérésre érkezett válaszokat, jó hasznát vettük a tervezésnél, és kaptunk egy áttekintést a várható résztvevőkről is! 🙂 Ennek megfelelően három táborra/csoportba, két időpontra várjuk a jelentkezéseket március...
0
    0
    Adománykosár
    Adománykosatad üresVissza a támogatásokhoz