A monszun mellett a hétvégi táborépítő különítménnyel igyekeztünk a minimumprogramot teljesíteni… és a rossz idő ellenére sikerült!
A nagysátrak állnak. Az új nyári konyhát berendeztük, be is üzemeltük, sőőt, Miki a fővadász-főszakácsunk fel is avatta egy ünnepélyes… szarvaspörkölttel. 🙂
Azért reméljük, hogy az idei szezonra az eső ennyi volt… 🙂
![]() |
| Állnak a sátrak |
![]() |
| Elfordult diadalív, árnyék nem volt |
![]() |
| Szarvaspöri |
![]() |
| Volt, aki élvezte az esőt 🙂 |




